Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Lindholm Kimmo kse.lindholm@gmail.com 040 516 9401
Hallituksen jäsen Hiljanen Jarkko jarhil@gmail.com +358407594742
Hallituksen jäsen, Sihteeri Lehtola Hanna hanna.lehtola@tvo.fi 040 674 0711
Hallituksen jäsen, Joukkueenjohtaja Lehtonen Ari ari.lehtonen@kuki93.net +358445383777
Varapuheenjohtaja, Rahastonhoitaja Niemenmaa Jarkko jarkko.niemenmaa@boliden.com 040 821 5951
Hallituksen jäsen Paavola Sonja sonja.paavola@outlook.com 0456303971
Hallituksen jäsen Rajala Mika mika.rajala@axe-tech.fi 044 767 9765
Hallituksen jäsen Rissanen Sami asto1975@gmail.com 0400859306
Hallituksen jäsen Salmi Riikka riikka.salmi@kokemaki.fi 044 020 0884
Hallituksen jäsen Salminen Ari salmiali@gmail.com 045 137 4290
Valmennuspäällikkö Kulmala Ari ari.kulmala@pp3.inet.fi 040 535 1110
Kuparikiekko Jr ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat